Sporttechnisch kader

SPORTTECHNISCH KADER 2016/2017.

JEUGDPLOEGEN

 

Pupillen D                            geb 11

Karen Kools                                                 gsm: 0498 617862  karen_kools@hotmail.com

Veerle Willemen                                          gsm: 0497 302558  Veerlewillemen@hotmail.com

Peer Gabriëls           03 568.77.62                        gsm: 0475 377333  ritalenaerts49@hotmail.com

 

 

Pupillen C                            geb 10

Kristof Franssens                                        gsm:   ?                      kristof_franssens@hotmail.com

Karen Kools                                                 gsm: 0498 617862  karen_kools@hotmail.com

 

Pupillen B                            geb 09

Trari Hassen                                                gsm: 0486 983330  trarihassen@skynet.be

Thomas Meylaerts                                                  ?                                  ?

Ward Raepsaet                                           gsm: 0499 292630  raepsaet_ward@hotmail.com

 

Pupillen A                            geb 08

Seppe Lietaer                                              gsm: 0477 901631  seppelietaer@gmail.com  

Nik Baeten                                                   gsm: 0476 616201  nikolas_b90@hotmail.com

Christoff Hendrix                                          gsm: 0485 563420     christoffhendrix@gmail.com

 

Mini-Miniemen B                geb 07

Rudi Van Hul             03 568 04 57                        ?                                 rudistan@googlemail.com

Johnny Breukink                                          gsm: 0472-763079  j.breukink@telenet.be

Hans Huybrecht                                           gsm: 0496 555724  hans.huybrechts@telenet.be

 

Mini-miniemen A                geb 06

Koen Assiner            03 568 8801             gsm: 0476 887317  ass.k@telenet.be

Eric Van Bouwel       03 569 1188                                                 helmi.zimmerman@telenet.be

 

Miniemen B                         geb 05

Tim van Rhijn                                    gsm; 0477 760720  tim.van rhijn@telenet.be

Peter de Vos                                                           ?                                 ?

 

Miniemen A                         geb 04

Rudy Storms                                               gsm: 0493 170209  rudystorms@gmail.com

 

Cadetten  B                         geb 03

Yves Van  Obbergen                                   gsm: 0476 831667  gwenny-yves@hotmail.com

Timo de Fyn                                                 gsm: 0497 505593  Timo.De-Fyn@total.com

Daniel Serroyen                                           gsm: 0473 870244  sofie.kroese@telenet.be

 

Cadetten A                          geb 02

Michel Romijnders  03 568 0178          gsm: 0485 102366  michel.romijnders@telenet.be

Robert Grasic                                                          ?                     robert.grasic@telenet.be

 

Scholieren B                       geb 01

Tom Verachtert         03 664 9161             gsm: 0479569712   tom.verachtert@skynet.be

Frank Vanloocke      03 569 1719                                                vanloocke.frank@telenet.be 

 

Scholieren A:                     geb 00

Rudy Storms                                               gsm: 0493 170209  rudystorms@gmail.com

Andrew Leemans                                        gsm: 0475 377333  sentrans@skynet.be

 

 

Junioren:                             geb 99

Dirk van Herck                                             gsm: 0472 274382  vanherck.dirk@skynet.be

Danny Goossens                                         gsm: 0496 595329 goossens.danny@telenet.be

Glenn Abrath                                                gsm: 0485  570826  glennabrath@hotmail.com

 

 

DAMESPLOEGEN

Dames 1           Sophie Kools  GSM 0496897704 - E-Mail koolssophie@gmail.com

Dames 2           Bert Verhaert -  gsm 0498-329-501    bert.verhaert@live.be

                            Jonas Van Der Paal - gsm 0471-655-914    jonasvdp@hotmail.com

 

 

SENIORENPLOEGEN

 

1ste ELFTAL          

Patrick Claessens                 gsm: 0476 534910            patrick.claessens@belgacom.net

Roger Cuyt                              gsm: 0476 251049            rogercuyt@yahoo.com

Kristof Claessens                gsm  0477-453-168  kristof.claessens@hotmail.com

 

 

2de ELFTAL

Peter Van Leemput                gsm 0497-202-965     pevale45@gmail.com

 

3de ELFTAL

Rune Bastiaenssens                gsm: 0476 245137         basrun@hotmail.com

Peter Tolle                                  gsm: 0495 307995

Stefan van Steen                       gsm: 0476 875426         stefan.van.steen@telenet.be

 

4de ELFTAL

Cindy Van Ballaert                           gsm: 0478 244313  cindyvanballaert@telenet.be

Luc Engelen                                     gsm  0478 531805  luc.engelen1@telenet.be

Pascal Springuel                          gsm 0473-940-793  pascal.springuel@telenet.be

 

5de ELFTAL           

Hugo Luyckx              03 568 7826                        gsm: 0497 460838

Kevin Bollaert                                               gsm: 0486 942129  kevin.bollaert@telenet.be

Bart Peeters             03 569 1163                                                           peetersb@skynet.be                                                         

6de ELFTAL

Tim Jansen –                             gsm0479/438.900 - tim.jansen.coach@gmail.com

Gustaaf De Meyer  –                 gsm 0475-277-372 – demeyerg@pandora.be

           

 

7de ELFTAL    

Luc Seyssens -                              gsm 0498-614-434    luc.seyssens-kools@telenet.be

Ben Vandenhoudelingen  -  0478 32 77 36

 

VETERANEN:        

Herman Kools           gsm 0478 375281 of  0473 730836         koolsherman04@gmail.com

 

A.V.V. V.

Lothar Braeken      0478-759-471       lothar_braeken@hotmail.com    

 

Deze ploeg van Nieuw Stabroek speelt zaterdagnamiddag in de competitie van de Antwerpse Vereniging van Vriendenclubs (A.V.V.V.)

 

VERZEKERINGEN

Jos Duchateau Grimaldilaan 96, 2940 Stabroek tel 03 568 157

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

27.03 | 16:13

inschrijven brunch via storting en mail, zie affiche familiedag

...
13.05 | 15:12
FAMILIEDAG 2018 heeft ontvangen 1
11.05 | 06:56
Nieuw gebouw KSKNS heeft ontvangen 5
08.05 | 18:40
Bestuur heeft ontvangen 3
Je vindt deze pagina leuk