Tecnisch kader jeugd

Begeleiding jeugdploegen 2018/19

 

Pup 2011  ----U7

Veerle Willemen    0497 30 25 58  veerlewillemen@hotmail.com

Philippe Fissers   0497 70 63 98  fissers88@hotmail.com

Bart Giebens  0471 5179 82    bart.giebens@skynet.be

 Pup 2010 ----U8 

Kristof Franssens,               0498413764,         kristof_franssens@hotmail.com

Emmanuel Van de Sande,   0494304314,         vandesande.emmanuel@gmail.com

Glenn Abrath,                    0485570826,         glennabrath@hotmail.com

Thibaut van Aubel                   ?                 thibout.van.aubel@telenet.be

 Yves Bels                                 ?                                              ?

MM 2009 ----U9

Trari Hassen             gsm0486-983-330   trarihassen@skynet.be

Thomas Meylaerts     gsm0477-988-398  thomas.meylaerts@telenet.be

Ward Raepsaet    gsm0499-292-630   raepsaet_ward@hotmail.com

MM 2008 -----U10

Seppe Lietaer        gsm0477-901-631   seppelietaer@gmail.com

Nik Baeten            gsm0476-616-201  nikolas_b90@hotmail.com

Christoff Hendrix   gsm0485-563-420    christoffhendrix@gmail.co

Min 2007 – ---U11

 Rudi Van Hul - 03-568-04-57 - rudistan@googlemail.com

Johnny Breukink - 0472-763-079 - j.breukink@telenet.be

Hans Huybrechts - 0496 55 57 24 - hans.huybrechts@telenet.be

Min 2006 - ---U12

Koen Assinner - 03/568-88-01 - gsm 0476 88 73 17 -  ass.k@telenet.be

Eric Van Bouwel - 03/569-11-88 - gsm 0474-722-250 -  eric.vanbouwel@telenet.be

Jo van Dessel             gsm 0498 070873                  jo.van.dessel@telenet.be

Cad 2005 ----U13

Van Rhijn Tim 0491/07 35 28 Vanrhijn@skynet.be

Springuel Pascal 0473/94 07 93 Pascal.springuel@telenet.be

Cad 2004 ----U14

Bart vanden Bossche    gsm 0495 94 80 31     basse20@telenet.be

Sandra Peeters             gsm 0486 34 92 22     sandra.peeters@basf.com

Hans Huybrechts - 0496 55 57 24 - hans.huybrechts@telenet.be

Schol 2003 ----U15

Timo de Fyn                0497-505-593       Timo.De-Fyn@total.com

Daniel Serroyen          0473-870-244       daniel.s@balie21.be

Yves Van Obbergen      0476-831-667       gwenny-yves@homail.com

Sysmans Dirk             04960919                   dirk.sysmans@hotmail.com

Schol 2002 ----U16

Michel Romijnders   03/568-01-78  gsm 0485-102-366 – michel.romijnders@telenet.be

 Dirk Van Herck – 0471-895-435 - vanherck.dirk@skynet.be

Thibaut van Aubel                   ?                 thibout.van.aubel@telenet.be

 

 

Junioren 2001 ----U17

Tom Verachtert  03/664-91-61 - 0479-569-712 – tom.verachtert3@telenet.be

Frank Van Loocke  03/569-17-19 - vanloocke.frank@telenet.be 

Jef Quirynen                           ?                     jef.quirynen1@telenet.be

 

 

 

 

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

27.03 | 16:13

inschrijven brunch via storting en mail, zie affiche familiedag

...
26.03 | 03:15

. Denk dat veeeeeeele clubs serieus jaloers gaan zijn op die BOEREN van de POLDER . Prachtig , succes gr W

...
04.07 | 15:46
Nieuw gebouw KSKNS heeft ontvangen 7
07.06 | 06:51
FAMILIEDAG 2018 heeft ontvangen 1
Je vindt deze pagina leuk