Tecnisch kader jeugd

SPORTTECHNISCH KADER JEUGDPLOEGEN.

Opdat de ouders ook iedereen zouden leren kennen, hebben wij alvast per afdeling de verantwoordelijken en hun telefoonnummer opgegeven.

 

 

Pupillen D                            geb 12

Guy Wouters                                    0479 275429            san.guy@telenet.be

Peer Gabriëls           03 568.77.62            gsm: 0475 377333  ritalenaerts49@hotmail.com

Pupillen C                            geb 11

Veerle Willemen                                         gsm: 0497 302558  Veerlewillemen@hotmail.com

Philip Fissers                                               gsm: 0497 706398  fissers88@hotmail.com

Bart Giebens                                               gsm: 0471 517982  bart.giebens@skynet.be

 Pupillen B                            geb 10

Kristof Franssens                                       gsm:   ?                      kristof_franssens@hotmail.com

Emmanuel Van de Sande                         0494 304314             vandesande.emmanuel@gmail.com

Glenn Abrath                                               gsm: 0485  570826  glennabrath@hotmail.com

Pupillen A                            geb 09

Trari Hassen                                                gsm: 0486 983330  trarihassen@skynet.be

Thomas Meylaerts                                      gsm: 0477 988398  thomas.meylaerts@me.com

Ward Raepsaet                                           gsm: 0499 292630  raepsaet_ward@hotmail.com

Mini-Miniemen B               geb 08

Seppe Lietaer                                              gsm: 0477 901631  seppelietaer@gmail.com  

Nik Baeten                                                   gsm: 0476 616201  nikolas_b90@hotmail.com

Christoff Hendrix                                        gsm: 0485 563420     christoffhendrix@gmail.com

Mini-Miniemen A                geb 07

Rudi Van Hul            03 568 04 57            ?                                  rudistan@googlemail.com

Johnny Breukink                                         gsm: 0472-763079  j.breukink@telenet.be

Hans Huybrecht                                         gsm: 0496 555724  hans.huybrechts@telenet.be

Miniemen B                         geb 06

Koen Assiner           03 568 8801             gsm: 0476 887317  ass.k@telenet.be

Eric Van Bouwel      03 569 1188               eric.vanbouwel@telenet.be                               

Miniemen A                        geb 05

Tim van Rhijn                                              gsm; 0477 760720  tim.van rhijn@telenet.be

Peter de Vos                                                         0474 434793  peter.de.vos5@telenet.be  ?

Pascal Springuel                                        gsm: 0473940703   springuel.pascal@skynet.be

Cadetten B                          geb 04

Bart vanden  Bossche                               gsm: 0495 948031  basse20@telenet.be

Sandra Peeters                                           gsm. 0486 349222  sandra.peeters@basf.com

Cadetten  A                         geb 03

Yves Van  Obbergen                                 gsm: 0476 831667  gwenny-yves@hotmail.com

Timo de Fyn                                                gsm: 0497 505593  Timo.De-Fyn@total.com

Daniel Serroyen                                          gsm: 0473 870244  sofie.kroese@telenet.be

Scholieren B                       geb 02

Michel Romijnders  03 568 0178          gsm: 0485 102366  michel.romijnders@telenet.be

Dirk van Herck                                             gsm: 0472 274382  vanherck.dirk@skynet.be

Scholieren A                       geb 01

Tom Verachtert        03 664 9161             gsm: 0479569712   tom.verachtert@skynet.be

Frank Vanloocke     03 569 1719                                                vanloocke.frank@telenet.be 

Junioren                               geb 00

Rudy Storms                                               gsm: 0493 170209  rudystorms@gmail.com

Andrew Leemans                                       gsm: 0475 377333  sentrans@skynet.be

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

27.03 | 16:13

inschrijven brunch via storting en mail, zie affiche familiedag

...
13.05 | 15:12
FAMILIEDAG 2018 heeft ontvangen 1
11.05 | 06:56
Nieuw gebouw KSKNS heeft ontvangen 5
08.05 | 18:40
Bestuur heeft ontvangen 3
Je vindt deze pagina leuk