Techn kader seniors

SPORTTECHNISCH KADER 2019/2020 SENIORS.

1STE ELFFTAL          

Patrick Claessens                 gsm: 0476 534910            patrick.claessens@belgacom.net

Roger Cuyt                         gsm: 0476 251049            rogercuyt@yahoo.com

Wim Huybrechts                  0474 615 407                Wimmeke_h@msn.com

 

 RESERVE  - A

 Cindy Van Ballaert                       gsm: 0478 244313  cindyvanballaert@telenet.be

 Luc Engelen                               gsm  0478 531805  luc.engelen1@telenet.be

 Pascal Springuel                          gsm 0473-940-793  pascal.springuel@telenet.be

 

 RESERVE - B

Sam Janssens          0497 08 41 62‬

Stefaan Valkenborgh                                      stefaan.valkenborgh@telenet.be

 

RESERVE  - C

Rune Bastiaenssens               gsm: 0476 245137        basrun@hotmail.com

Peter Tolle                                 gsm: 0495 307995

Stefan van Steen                      gsm: 0476 875426        stefan.van.steen@telenet.be

 

RESERVE  - D

 Hugo Luyckx             03 568 7826            gsm: 0497 460838

 Kevin Bollaert                                       gsm: 0486 942129  kevin.bollaert@telenet.be

 Bart Peeters             03 569 1163                                                peetersb@skynet.be     

 Peter Van Leemput                                gsm ; 0497-202 965

 

RESERVE  - E

Luc Seyssens -                              gsm 0498-614-434    luc.seyssens-kools@telenet.be

 

 VETERANEN:        

Erik Van Brabant en Roeland Vandekerckhove

E-mail ;     kskns.veteranen@gmail.com

 

 A.V.V.V.

Lothar Braeken      0478-759-471       lothar_braeken@hotmail.com   

 Deze ploeg van Kon SK Nieuw Stabroek speelt zaterdagnamiddag in de competitie van de Antwerpse Vereniging van Vriendenclubs (A.V.V.V.)

 

Schrijf een reactie: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle reacties

Nieuwe reacties

11.10 | 10:38

Gelieve voor alle vragen ons CONTACTFORMULIER te gebruiken.

...
11.10 | 08:41

Beste

Ik wil heel graag mijn kind inschrijven voor foetbal in Stabroek,
Kut u mij hier er voor helpen.
In afwachting van uw reactie

Alvast Bedankt.
Mvg z

...
25.05 | 16:03

IK GA OOK NAAR KSK NIEUW STABROE (de ploeg is goed)

...
23.05 | 16:38

ik vind als het allemaal af is dat het een mooie kantine word en kleedkamers

...
Je vindt deze pagina leuk