Techn kader seniors

SPORTTECHNISCH KADER 2017/2018 SENIORS.

1STE ELFFTAL          

Patrick Claessens                 gsm: 0476 534910            patrick.claessens@belgacom.net

Roger Cuyt                         gsm: 0476 251049            rogercuyt@yahoo.com

Wim Huybrechts                  0474 615 407                Wimmeke_h@msn.com

 2de ELFTAL

Tim Jansen –                       gsm0479/438.900 -      tim.jansen.coach@gmail.com

Stefaan Valkenborgh                                      stefaan.valkenborgh@telenet.be

Julie Vastman

3de ELFTAL

Cindy Van Ballaert                          gsm: 0478 244313  cindyvanballaert@telenet.be

Luc Engelen                                    gsm  0478 531805  luc.engelen1@telenet.be

Pascal Springuel                          gsm 0473-940-793  pascal.springuel@telenet.be

 4de ELFTAL

Hugo Luyckx             03 568 7826            gsm: 0497 460838

Kevin Bollaert                                              gsm: 0486 942129  kevin.bollaert@telenet.be

Bart Peeters             03 569 1163                                                peetersb@skynet.be          

 5de ELFTAL

Rune Bastiaenssens               gsm: 0476 245137        basrun@hotmail.com

Peter Tolle                                 gsm: 0495 307995

Stefan van Steen                      gsm: 0476 875426        stefan.van.steen@telenet.be

 6de ELFTAL

Peter Van Leemput                gsm 0497-202-965     pevale45@gmail.com

 7de ELFTAL

Luc Seyssens -                              gsm 0498-614-434    luc.seyssens-kools@telenet.be

Ben Vanderhoudelingen                gsm 0478 32 77 36

 VETERANEN:        

Herman Kools          gsm 0478 375281 of  0473 730836        koolsherman04@gmail.com

 A.V.V. V.

Lothar Braeken      0478-759-471       lothar_braeken@hotmail.com   

 Deze ploeg van Kon SK Nieuw Stabroek speelt zaterdagnamiddag in de competitie van de Antwerpse Vereniging van Vriendenclubs (A.V.V.V.)

 

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

27.03 | 16:13

inschrijven brunch via storting en mail, zie affiche familiedag

...
13.05 | 15:12
FAMILIEDAG 2018 heeft ontvangen 1
11.05 | 06:56
Nieuw gebouw KSKNS heeft ontvangen 5
08.05 | 18:40
Bestuur heeft ontvangen 3
Je vindt deze pagina leuk