Dagelijks Bestuur

Walter Eestermans
Algemeen voorzitter
0497-126-864
walter.eestermans@telenet.be
Roger Cuyt
Secretaris
0476-251-049
rogercuyt@yahoo.com
Alain De Clerck
Penningmeester
0479-801-368
alain.declerck@be.dsv.com
Frank Peeters
Voorzitter Jeugdafdeling
0494-791-808
frank.peeters5@live. be
Rudy Storms
Verantw. tornooien jeugd in- en extern
0496-232-502
rudystorms@gmail.com
Rune Bastiaenssens
Verantw. Kantine,
Materiaal, vriendenmatchen
0476-245-137
basrun@telenet.be
Bart Peeters
Website
03/569-11-63
peetersb@skynet.be
Steve Imbert
Materialen
0477-194-153
steve.imbert@telenet.be
Kristof Franssens
Bestuurslid
0498-413-764
kristof_franssens@hotmail.com
Sam Janssens
Bestuurslid
0472-472-447
sam_janssens03@hotmail.com
Luc Seyssens
verant. website
0498-614-434
03-568-83-17
luc.seyssens-kools@telenet.be
Seppe Lietaer
Bestuurslid
0477-901-631
seppelietaer@gmail.com
Pascal Springuel
Bestuurslid
0473-940-793
pascal.springuel@telenet.be

Belfius Stabroek 068-8984199-86

BIC: GKCCBEBB

 

IBAN: BE78 0688 9841 9986

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

10.11 | 20:46

Hallo een goede avond heb een vraagje weten jullie soms of ze nog een keeper zoeken bij de veteranen ? Mvg G .

...
26.03 | 03:15

. Denk dat veeeeeeele clubs serieus jaloers gaan zijn op die BOEREN van de POLDER . Prachtig , succes gr W

...
23.10 | 22:22
BOUWWERKEN KSKNS heeft ontvangen 13
19.10 | 12:09
U21 A- 2001 heeft ontvangen 1
Je vindt deze pagina leuk