Voorl. reeksindeling

1 RECR. CANTINCRODE  
  F.C. IK DIEN  
  S.V.B. DRIEHOEK  
  O.X.A.C.O. B
  F.C. STABELINO  
  OLVAC  
  VREMDE  
1 STE PLOEG S.K. NIEUW STABROEK  
  BACWALDE  
  V.V. O.S.S.M.I.  
  V.K. VALAARHOF  
  F.C. V.D.P.  
  S.C. O.L.V.E.  
  V.K. SIMIKOS  
 
RECR. RES. REEKS C1   CANTINCRODE C
    V.K. HELDERHOEK A
    F.C. KONINGSHOF B
    S.V. NOORSE A
    O.X.A.C.O. C
    OLVAC B
    SPORTKLUB BRASSCHAAT A
RESERVEN A S.K. NIEUW STABROEK A
    F.C. PATRO HOEVENEN A
    BACWALDE B
    V.V. O.S.S.M.I. C
    KON. KALFORT DAGHET A
    V.K. SIMIKOS C
       
 
RECR. RES. REEKS C2   CANTINCRODE D
    V.K. HELDERHOEK B
    O.X.A.C.O. D
    F.C. RACING KIEL A
    KON. RAPID A.C.  
    S.V. SINT-JOZEF A
    OLVAC C
RESERVEN B S.K. NIEUW STABROEK B
    BACWALDE C
    KON. KALFORT DAGHET B
    F.C. V.D.P. C
    S.C. O.L.V.E. C
    OSTAN A
       
 
RECR. RES. REEKS D1   K.S.O.C. MARIA-TER-HEIDE C
    DEURNE O.B.  
    GROENENHOEK A
    F.C. IK DIEN C
    F.C. KONINGSHOF C
    S.V. BART  
    KON. SV VLUG VOORUIT  
    OLVAC D
    SPORTKLUB BRASSCHAAT B
RESERVEN C S.K. NIEUW STABROEK C
    V.K. SIMIKOS D
    RIKO-HUBERTUS A
    V.O.S. REINAERT B
       
 
RECR. RES. REEKS D2   F.C. IK DIEN D
    S.V. SINT-JOZEF B
    S.K. LAAR  
    OLVAC E
RESERVEN D S.K. NIEUW STABROEK D
    BACWALDE D
    V.K. VALAARHOF C
    F.C. V.D.P. D
    F.C. SAC  
    OSTAN B
    V.K. SIMIKOS E
    RIKO-HUBERTUS B
    DEN ORGEL A
       
 
RECR. RES. REEKS E1   F.C. BELGICA A
    F.C. IK DIEN E
    S.V.B. DRIEHOEK C
    S.V. NOORSE B
    F.C. RACING KIEL B
    S.V. SINT-JOZEF C
    F.C. ROOD WIT A
    S.V. GROENENDAAL  
    SPORTKLUB BRASSCHAAT C
RESERVEN E S.K. NIEUW STABROEK E
    F.C. PATRO HOEVENEN B
    V.V. O.S.S.M.I. D
    ESVO A
       
 
RECR. VET. REEKS D   S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN  
    GALATASARAY ANTWERPEN  
    F.C. BELGICA  
    F.C. SINT-MICHIEL A
    F.C. STABELINO A
    KON. SV VLUG VOORUIT B
    S.V. SINT-JOZEF B
    F.C. POLDERSTER  
VETERANEN D S.K. NIEUW STABROEK  
    F.C. PATRO HOEVENEN B
    S.K. BERKENRODE A
    F.C. AVIA  
    V.O.S. REINAERT B
    WIT-ROOD ANTWERPEN  
       
       
RECR. DAMES REEKS B   K.F.C. DUFFEL A
    S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN  
    CANTINCRODE A
    GROENENHOEK A
    O.X.A.C.O. B
    V.K. KONTICH-SCALDIS  
    KON. SV VLUG VOORUIT B
    S.V. SINT-JOZEF A
    VREMDE B
DAMES A S.K. NIEUW STABROEK  
    OSTAN  
    V.K. SIMIKOS B
    WAARLOOS 4  
GEW. U21 -D- 1 K. WUUSTWEZEL F.C.  
  1 K.F.C. ST.-LENAARTS  
  1 K.S.O.C. MARIA-TER-HEIDE  
  1 K. KALMTHOUT S.K.  
  2.1 V.N.A. WORTEL  
  2.1 LOENHOUT S.K.  
  1 K. ACHTERBROEK V.V.  
  1 K. HEIBOS S.V.  
  2.1 S.V.B. DRIEHOEK  
  1 S.V. NOORSE B
  2.1 S.K. NIEUW STABROEK A
  1 S.K. NIEUW STABROEK B
  1 V.V. O.S.S.M.I. B
       
GEW. U17 -E- 2 K.F.C. BRASSCHAAT  
  2 S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN B
  2 K. ANTONIA F.C. B
  2 K. SINT-JOB F.C. B
  2 EXC. F.C. ESSEN A
  2 K. GOOREIND V.V.  
  2 S.K. NIEUW STABROEK A
  2 V.K. SIMIKOS A
       
GEW. U17 -J- 1 EXC. F.C. ESSEN B
  1 PUTTE S.K. B
  2.1 K. HEIBOS S.V. B
  1 ZANDVLIET SPORT B
  1 S.V. NOORSE B
  1 S.K. NIEUW STABROEK B
  1 F.C. PATRO HOEVENEN  
  1 V.V. O.S.S.M.I. A
       
GEW. U15 -V- 1 K.F.C. BRASSCHAAT  
  1 K.S.O.C. MARIA-TER-HEIDE  
  1 K. GOOREIND V.V.  
  1 K.S.V. WILDERT A
  1 S.V. NOORSE B
  1 S.K. NIEUW STABROEK A
  1 F.C. PATRO HOEVENEN B
  1 V.C. O.L.S.E.  
       
GEW. U15 -H- 2.1 K. KALMTHOUT S.K. B
  2.1 EXC. F.C. ESSEN  
  2.1 PUTTE S.K.  
  2 K. HEIBOS S.V. A
  2.1 S.V.B. DRIEHOEK B
  2 S.V. NOORSE A
  2.1 S.K. NIEUW STABROEK B
  2 F.C. PATRO HOEVENEN A
       
GEW. U13 -O- 2.1 K.V. WESTMALLE  
  2.1 K.F.C. ST.-LENAARTS B
  2.1 K.F.C. MEER  
  2.1 K. KALMTHOUT S.K. B
  2.1 MINDERHOUT V.V. B
  2.1 F.C. MERKSEM B
  2.1 F.C. EKEREN  
  2.1 S.K. NIEUW STABROEK  
       
GEW. U12 -F- 2 K. GOOREIND V.V.  
  2 K.S.V. WILDERT  
  2 K. MARIABURG V.K. B
  2.1 K. HEIBOS S.V.  
  2 ZANDVLIET SPORT  
  2 KON. SV VLUG VOORUIT  
  2 S.K. NIEUW STABROEK  
  2 F.C. SEJA  
       
GEW. U11 -J- 2 EXC. F.C. ESSEN A
  2 K. GOOREIND V.V. A
  2 KSK EKEREN DONK B
  2 K. MARIABURG V.K. B
  2 F.C. EKEREN  
  2 S.V. NOORSE A
  2 S.K. NIEUW STABROEK  
  2 WIT-ROOD ANTWERPEN A
       
GEW. U10 -AB- 1 EXC. F.C. ESSEN C
  1 K.F.C. BERENDRECHT SP. A
  1 K.S.V. WILDERT  
  1 K. ACHTERBROEK V.V.  
  1 K. NIEUWMOER F.C.  
  1 K. HEIBOS S.V. B
  1 S.V. NOORSE B
  1 S.K. NIEUW STABROEK A
       
GEW. U10 -G- 2 K.F.C. BRASSCHAAT B
  2 K. WUUSTWEZEL F.C.  
  2 EXC. F.C. ESSEN B
  2 KSK EKEREN DONK B
  2 S.V.B. DRIEHOEK A
  2 S.V. NOORSE A
  2 S.K. NIEUW STABROEK B
  2 F.C. PATRO HOEVENEN  
       
GEW. U9 -N- 2 K. WUUSTWEZEL F.C. B
  2 K. KALMTHOUT S.K. A
  2 EXC. F.C. ESSEN A
  2 K. GOOREIND V.V. B
  2 K. HEIBOS S.V. A
  2 S.V.B. DRIEHOEK A
  2 KON. SV VLUG VOORUIT A
  2 S.K. NIEUW STABROEK A
       
GEW. U9 -G- 2 S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN E
  2 K. KALMTHOUT S.K. B
  2 K. GOOREIND V.V. A
  2 K. MARIABURG V.K. A
  2 KON. SV VLUG VOORUIT B
  2 S.K. NIEUW STABROEK B
  2 F.C. PATRO HOEVENEN A
  2 V.K. SIMIKOS A
       
GEW. U8 -AD- 2.1 EXC. F.C. ESSEN A
  1 LOENHOUT S.K. B
  1 K.F.C. BERENDRECHT SP. A
  1 K.S.V. WILDERT B
  1 K. ACHTERBROEK V.V.  
  1 K. HEIBOS S.V. B
  1 S.K. NIEUW STABROEK  
  1 F.C. PATRO HOEVENEN B
       
GEW. U7 -V- 1 K. KALMTHOUT S.K. C
  1 EXC. F.C. ESSEN A
  1 PUTTE S.K.  
  1 K.F.C. BERENDRECHT SP.  
  1 K.S.V. WILDERT A
  1 K. HEIBOS S.V. A
  1 S.K. NIEUW STABROEK  
  1 F.C. PATRO HOEVENEN  

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.be
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

10.11 | 20:46

Hallo een goede avond heb een vraagje weten jullie soms of ze nog een keeper zoeken bij de veteranen ? Mvg G .

...
26.03 | 03:15

. Denk dat veeeeeeele clubs serieus jaloers gaan zijn op die BOEREN van de POLDER . Prachtig , succes gr W

...
21.05 | 20:43
Oude doos heeft ontvangen 1
17.04 | 18:54
Nieuw gebouw KSKNS heeft ontvangen 12
Je vindt deze pagina leuk